Ukrayna Kadınları

Sarışın açık tenli hanımlardan hoşlanıyorsanız size bir ülke önermek isterim. Rusya gelmiştir aklınıza büyük ihtimal ama o ülke değil. “Ukrayna”.

Son derece alımlı, giyinmeyi ve konuşmayı bilen kendilerini dünyanın tek harikası gibi görmeyen kadınların cennetidir burası.  Cennet demek bence az bile ama daha iyi bir terim bulamadım. Ukrayna’nın kadınları geçenlerde bir eylem düzenlemişti. “Burası genel ev değil” diyerek. Bu eylemi haklı buluyorum. Her Ukrayna ve Rusya kadını “Nataşa” değildir. Maalesef bütün dünya buna bu gözle bakmaktadır. Haklı arayışlarını sürdürüyorlar hala bu kadınlar.

Ukrayna kadınları genellikle sarışın ve mavi gözlü olurlar. Slovak ırkından geldikleri için bu genotip özellikleri taşırlar. Bu taşıdıkları genler sayesinde uzun boylu, poslu kadınlar olurlar.

Ülkede cinsel ticaret son derece gelişmiş durumda ve buna devlet yasak getirmiyor. Bu yüzden küçük yaşta hamile kalma oranı da yüksektir. Ama şöyle bir sıkıntıda var ülkemizde hanımlar nasıl sarışın olmak istiyorsa burada  da sarışın hanımlar saçlarını esmer renklere boyatıyorlar. Yani bir şey bol olduğu yerde olmayan aranıyor her zamanki gibi. Ama yoğunluk sarışın ve mavi gözlü bayanlarda. Esmerler bulunmaz bir nimet orada Ukrayna bayanları da sıkılmışlar artık sarışın mavi gözlü erkekten ve esmerlere yönelmiş durumdalar. Biz millet olarak esmer olduğumuz için Türk erkekler çok yoğun ilgi görüyor Ukrayna da.

Bu ülkeye esmer bir erkekseniz gitmenizi tavsiye ediyoruz. Hanımlar tarafından ilgi görmek hoş bir şey olsa gerek diye düşünüyorum. Nedeni ise çok açık. Bir yerde bir şey yok o şey orada aranır… Özellikle yakışıklı bir esmerseniz sizin için pozitif “+” bir etki yaratacaktır.